Historia

Rozpoczęliśmy działalność w 2009 roku realizując proste zamówienia związane z wycinaniem i grawerowaniem wzorów na ograniczonym zakresie materiałów. Nasz park maszynowy składał się z jednego lasera Co2.

Z biegiem czasu firma Laser Studio Design zaczęła poszerzać zakres świadczonych usług zarówno w zakresie samej realizacji zamówień, jak i tworzenia projektów graficznych. Od samego początku przywiązujemy dużą wagę do jakości wykonywanych prac, a dobre relacje z naszymi klientami są dla nas priorytetem.

W 2013 roku rozszerzyliśmy możliwości naszej firmy zakupując bardzo nowoczesny system laserowy, zawierający wiele innowacyjnych rozwiązań i szeroką gamę wymiennych przystawek. Rozwiązanie to nie tylko charakteryzuje się wysoką wydajnością i precyzją wykonywanych prac, ale także umożliwia realizację wyjątkowo skomplikowanych projektów.

W przeciągu tych pięciu lat zaufały nam takie firmy jak Port Lotniczy Kraków-Balice, Sheraton Kraków, Ferrari Warszawa, Agencja Reklamowa Wenecja, Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy i wielu innych. 

 

Aktualnie jesteśmy w stanie sprostać realizacji najbardziej złożonych zleceń, w tym projektom unikalnym w skali kraju. Ciesząc się zadowoleniem naszych klientów, w dalszym ciągu rozwijamy nasze zaplecze techniczne i podnosimy kwalifikacje by móc w przyszłości oferować Państwu nowe rozwiązania i możliwości.

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4